Site Overlay

Černé tenisky – nutnost pro každou ženu

Začátek letní sezóny znamená změnu šatníku. Mění se také boty, které si každý den volíme nejčastěji. Je velkou úlevou nosit měkké letní boty místo těžkých zimních bot. V létě dychtivě sáhneme po žabkách a sandálech, které jsou skvělým řešením pro nejteplejší dny. Denně však ženy dávají přednost tomu, aby ve městě vycházely snekaersy a tenisky. Jedná se o velmi všestrannou obuv oblíbenou pro své pohodlí. Nejuniverzálnějším modelem jsou běžné černé tenisky, které dokonale doplňují jakýkoli styl.


Fenomén černých tenisek – proč je tak dychtíme si je vybrat?


Černé tenisky (https://www.casnaboty.cz/cze_m_Damska-obuv_Damske-tenisky-534.html) jsou zdánlivě obyčejné boty, nevýrazné. Právě tato funkce je však činí jedinečnými. Vzhledem k tomu, že jsou tak univerzální, hodí se k jakémukoli stylu. Můžeme je nosit jak pro sportovní styl, tak pro každodenní použití. Nejcharakterističtějším stylem s černými teniskami jsou džíny, úzký top a jen tenisky. Tyto boty se však hodí nejen ke sportovnímu stylu. Černé tenisky dokonale rozbíjejí eleganci šatů nebo sukně. Dychtivě se oblékají i bundy, díky nimž není celý outfit tak závazný. Můžeme je také snadno přiřadit ke všem vzorům a barvám. Při oblékání květinových šatů máme často problém s výběrem správné obuvi – už bychom na to neměli myslet.


Jaký model tenisek zvolit?


Tenisky jsou nadčasová obuv, která získala mnoho pohledů. Nejoblíbenějšími typy jsou nízké tenisky – odhalující kotník a vysoké tenisky – zakrývající kotník. Nízké boty jsou nejuniverzálnější a budou se hodit k jakémukoli typu těla a oblečení. Vysoké mohou postavu opticky zkrátit, proto se spíše doporučují vysokým a štíhlým lidem. Je to také sportovnější model. Kromě toho existují mimo jiné tenisky na platformě, které vám přidají na výšce několik centimetrů při zachování ploché podrážky. Ocení je zejména nízcí lidé. Další volbou pro takové lidi jsou klínové tenisky. Populární, zejména v létě, je oblíbená kombinace tenisek a espadrilek, tedy tenisek se slámovou podrážkou. Volba takového modelu dodá celé stylizaci letní, prázdninovou atmosféru.


Černé tenisky jsou obuv, kterou si nejčastěji vybírají ženy. Nejen na denní bázi, ale také k překonání elegantnějších stylizací. Nebojme se experimentovat a kombinovat je s různými oděvy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *