Site Overlay

Společenské boty pro ženy – jaké si vybrat?

Navzdory lásce k botám je pro nás často obtížné vybrat ty perfektní! Zvláště pokud jde o dokončení původní tvorby. Konečně si můžeme vybrat z mnoha typů, jako jsou: klasické vysoké podpatky, lodičky, mokasíny, kotníkové boty – vše záleží na nás! Výběr dobré obuvi je důležitý detail, může rozhodnout o celém stylu! Společenské boty by měly odpovídat nejen našemu vkusu, ale i outfitu. Každý z nás potkal člověka, jehož boty vypadaly jako něco z úplně jiné pohádky, a nevypadalo to dobře. Jak se tomu vyhnout?

Co je třeba vzít v úvahu při výběru obuvi?

Pokud již víme, že připravujeme příležitost obléknout si něco elegantnějšího, měli bychom začít výběrem oblečení. Vybíráme pro něj boty! Důležitá je také povaha schůzky, další obuv vezmeme na rodinnou akci a další na obchodní schůzku. Pro formální výlety je nejlepší vyřadit boty s otevřenou špičkou. Vyplatí se podívat se na současnou módu, pomůže nám to zapadnout do společnosti, kdo přece neřídí dnešní trendy? Rovněž stojí za to dodržovat pravidla týkající se barev, nejlepším řešením je udržovat stejnou barevnou teplotu bot pro celý styling! A znalost barev „jistých věcí“ je zásadní! Pokud nechcete pokazit celý styling, nesmíte zvolot špatnou barvu a proto zvolte bezpečné černé, tmavě modré a béžové.

Pohodlí je základ!

Při výběru elegantních bot nesmíme zapomenout na naše pohodlí! Je to naše tělo, které nás zná nejlépe, a pokud vidíme, že některé boty jsou nepohodlné, měli bychom se jich vzdát. Nikdo z nás nechce zničit náš večer znatelným nepohodlí! Dbejte na vhodnou velikost a šířku boty, pokud vysoké podpatky nejsou vhodné a způsobují bolest, můžeme je nahradit botami se širším podpatkem. Pokud budeme bojovat s nerovnoměrným tónem pleti, budou dobrým řešením světlé boty, které pomáhají zakrýt naše nedostatky. Pamatujme také na duševní pohodlí! Nenutme se nosit boty, které se nám nelíbí, protože někdo řekl, že se budou hodit!

Jak vidíte, výběr  „těchto“ společenských bot může být velmi obtížný. Klíčem je nerozpadnout se a naslouchat sobě. Je také dobré hledat inspiraci nejen od slavných módních ikon, ale také od svých blízkých. Dobře zvolené boty u nás zůstanou po mnoho let a vejdou se do nich nejen jeden outfit, zvláště pokud jsou boty univerzální barvy. Neomezme se však jen na experimentování s módou, někdy stojí za to se zbláznit do barev a typů obuvi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *