Site Overlay

Jaké zimní boty byste si měli vybrat? Široká nabídka obuvi

Podzimní a zimní aura, i když krásná, pro mnohé ženy rozhodně znamená jen jednu věc: stále studené nohy. Najdete zimní boty, které splňují podmínky pro zahřátí chodidla a zároveň skvělý vzhled? Odpověď na tuto otázku již známe.

Zimní boty – jaké  si vybrat?

Na podzim a v zimě udržují nohy v teple a poskytují příležitostný vzhled – ano je to možné! I v poměrně teplé sezóně, jako je začátek podzimu nebo začátek jara, jsou zimní boty stále častěji vidět. Ať už se jedná o klasické boty, šněrovací boty nebo teplé boty. Zimní boty doplňují šatní skříň a poskytují styl ulice pro každou příležitost, a to i v nejchladnějších dnech roku.Hodí se do mnoha stylů, takže je můžete snadno kombinovat s různými typy oblečení. Bez ohledu na to, zda obvykle nosíte džíny, sukni nebo teplé, pletené šaty – se  zimními boty budete vždy vypadat senzačně.

Zimní obuv – od sportovní po elegantní

Praktické, odolné, kvalitní  stylové a elegantní – to jsou jen některé z jejich výhod. Zimní boty mají mnoho variant. Pokud máte rádi sportovní styl a pohodlí, vyberte si klasické slip-on boty. Tyto modely jsou k dispozici jako silně izolované zimní boty nebo jako lehká varianta na jaře a na podzim (bez dodatečné izolace).

Chcete trochu lehkosti a ženskosti? Boty s podpatky jsou perfektními společníky pro elegantní stylizace. Kotníkové boty se staly klasikou u žen pracujících v kancelářích. Hodí se k sukním, šatům, džínám a overalům a při mnoha příležitostech: na volný čas, do práce nebo na večer.

Módní zimní boty – stylové po celý život!

Zimní boty s vysokým střihem  střih v jemných tvarech. Šněrovací boty jsou skvělou volbou pro rustikální oblečení. Díky šněrování je můžete libovolně upravovat a dokonce si oblékat do nich teplé ponožky. 

Zima venku?  Pak je čas na módní kožešinové boty. Umělá kožešinová úprava vypadá extravagantně, podšívka z ovčí vlny nebo syntetických vláken spolehlivě zahřívá i za chladných a mokrých dnů.

Fakta o zimních botech

Zimní boty  lze šněrováním nebo přezkami přizpůsobit šířce svršku. Na firemním vánočním večírku můžete nosit boty s kožíškem  , protože jsou velmi elegantní. Zimní sportovní obuv je prodyšná, voděodolná a odolná proti chladu.

Tip: Silná, pevná podešev a podšívka zajišťují teplé nohy.

Většina zimních bot má protiskluzovou podrážku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *